HAKKIMIZDA - ERGÜN KAYA MEŞRUBAT

İçeriğe git

Ana menü:

KURUMSAL
HAKKIMIZDA
 
 
 

1970 yılında Kurucumuz Hüseyin KAYA İle başlayan ticari hayatımız Kaya Meşrubat unvanıyla 1994 yılına dek devam etti.1994 yılında ticari unvanımızı değiştirerek, Ergün Kaya Gıda Ve Meş. San. Tic. Ltd. Şti. adını alan şirketimiz  faaliyetlerini günümüzde de sürdürmektedir.

 
 
1996 yılında Coca-Cola İçecek A.Ş.nin yeni oluşum sürecinde İstanbul/Esenyurt Bölge Bayiliği ‘ni Can Meşrubat Gıda Ltd.Şti  adı altında şirket bünyemize kattık. 1998 yılında Şirket Firma ortaklık yapısındaki değişiklik nedeni ile Can Meşrubat Gıda Ltd.Şti’nin  Bünyemizden ayrılarak  faaliyetlerini Bağımsız olarak yürütmesi kararı alındı.

 
 
Esenlerde Yürüttüğümüz Faliyet alanına Ek olarak ; 2006 yılında Taksim/Beyoğlu bölgesi, 2011 yılında İstanbul/Fatih Bölgesinin yarısı (Tarihi Yarım Ada)  2017 yılında Bayrampaşa Bölgesi sorumluluk alanımıza eklenmiş olup Satış ve Dağıtım faaliyetimiz şu an için 4.278 müşteri  ile devam etmektedir.

 
 
1998 yılında Efes Pazarlama Ve Dağıtım A.Ş.’nin yeniden yapılanma sürecinde İstanbul/Esenler Distribütörlüğünü üstlenerek Satış ve Dağıtım faaliyetimize başladık. 2000 yılında İstanbul/Güngören, 2003 yılında İstanbul Bakırköy ve Bahçelievler bölgesi 2014 yılında İstanbul/Ataköy, Yeşilköy ve Yeşilyurt bölgeleri eklenmiş olup, Satış ve Dağıtım faaliyetimiz şu an için 685 müşteri  ile devam etmektedir.

 
 
5500 m2 Kapalı 2000 m2 Açık alana sahip modern Binamızda,Sektörde lider konumda olan distribütörlüğünü yaptığımız markaların, bölgemizde yaygın şekilde bulunabilirliğini sağlamak ve satış noktalarında bir numaralı marka pozisyonuna getirmek öncelikli hedefimizdir.
 
 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön